Immutustunnelid

Multifunktsionaalne immutustunnel Graf on sobilik lahendus nii  sadevee, biopuhastitest ja septikutes väljuva vee ning ka hallvee immutamiseks pinnasesse. Oluline on siinkohal jälgida, et tunnelid oleksid paigaldatud kuiva pinnasesse nii, et põhjavee maksimaalne  tase oleks vähemalt 100 cm immutuse algusest. Kui sellist osa kuiva pinnast ei ole, siis tuleb kaaluda immutuseks mulde ehitust.

Üks moodul (11 kg) asendab ligikaudu 800 kg kruusa või mahutavuselt 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunnelit kasutades säästate kaevamistöödele ning kruusale kulutatavat raha. Imbtunnel on soodne ja efektiivne vahend puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.

Imbtunneli moodulid paigaldatakse ühes reas või mitme liinina. Neid on lihtne sobitada konkreetsete tingimuste ja soovitud mahutusvõimega. Moodulite paigaldamine on lihtne, kiire ja muudetav. Imbtunneli moodul kaalub vaid 11 kg, mistõttu pole vaja ka erilisi paigaldusabivahendeid. Imbtunneli mooduleid on lihtne üksteisega ritta ühendada ning otsaplaatidega kinnitada.

Lisaks on võimalik paigaldada Immutustunnel Graf Twin 600, mis koosneb kahest vastakuti ühendatud 300 l immutustunnelist. Tunnelid ühendatakse omavahel spetsiaalsete klipp-kinnitustega. Sellisel meetodil saab kahekordistada tavalise immutustunneli mahu säilitades kõik 300 l tunneli eelised. Immutustunneli eelisteks on kerge kaal, lihtne paigaldus, mugav transport. Tunnelsüsteemi võib koormata kuni 3,5 t raskusega m² kohta.

Dokumentatsioon

Tooteleht