Klaasplastist mahutid

Eccua klaasplastist mahutite tootevalik algab 1m³ ning lõpeb 70m³ mahuga. Väiksemate mahutite korpused on läbimõõduga 1200mm ning suuremate mahutite läbimõõt 2500mm.ECCUA mahutite mudelivalikust on võimalik valida erineva mahutavusega mahutite ning lisade vahel. Nii on võimalik pakkuda parimat lahendust erinevatele vajadustele.

ECCUA kogumismahutid on valmistatud klaasplastist (kerimismeetodil) või PE-HD plastikust (polüetüleen). Mõlemad materjalid on vastupidavad keskkonnamõjutustele, neist valmistatud mahutid lekkekindlad, kergesti transporditavad ja paigaldatavad. Erinevad materjalid pakuvad võimaluse erinevate tootmismeetodite ja lahenduste kasutamiseks, et pakkuda nii ökonoomseid standard- kui ka keerulisemaid erilahendusi.Korpusele annavad tugevuse tugevdusribid.

Eccua mahutite arvutused on tehtud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli spetsialistidega.

Mahuti valikul on oluline teada hoones kasutatava vee hulka, et hinnata tekkiva reovee kogust. Mahuti suurus arvestatakse siis vastava heitvee tekke hulga ning mahuti tühjendussagedust põhjal. Tühjendamise vajaduse jälgimist hõlbustab lisavarustusena paigaldatav tasemeandur.

 

Dokumentatsioon

Tooteleht