25+ aastat tootearendust
10+ edasimüüjat Skandinaavias
53 täiskohaga spetsialisti

Tootmine

Meie kasutuses on 2000 m2 kaasaegset ja kvaliteetset tootmispinda. Lisaks sellele on meil 1000 m2 külmladu.

Eccuas töötab keskmiselt 30 tootmistöölist, kellest osad on meil töötanud juba üle 20 aasta ja enamuse tööstaaž on vähemalt 10 aastat. Me pakume oma töölistele väga häid töötingimusi alustades suurepärasest töökeskkonnast ja olmeruumidest kuni töötasuni, mis ületab Eesti keskmist töötasu.

Kuna meie tegevus on tihedalt seotud keskkonna tehnoloogiatega, siis meie eesmärgiks on ka ise minimeerida oma ökoloogilist jalajälge, millest tulenevalt me ei väljuta oma tootmisest saastet ja taaskasutame kogu tootmisprotsesside käigus tekkinud soojusenergia.

Eccua klaasplastitsehh on meie tegevuspiirkonnas üks kaasaegsemaid. Meie kerimismasin võimaldab mahutite otsi silindritele liita koheselt kerimise käigus vältimaks käsitööga kaasnevaid vigasid. Lisaks on meie kerimisseade täisautomaatne ja ei vaja operaatori sekkumist tehnoloogiliselt õige toote valmimisse. Ruumid on soojustatud, köetud ja ventileeritud selliselt, et selles temperatuuri kõikumine ei ületaks ±1 0C, et tagada vaikude kõvastumine maksimaalse tulemusega. Ning kõigele lisaks moodustub nende tegurite koosmõjul väga hea töökeskkond, kus on inimestel mugav töötada ja anda oma maksimaalne panus kvaliteetse toodangu valmimisse.

Meie poolt kasutatavad tootmise tehnoloogiad:

  • Klaasplasti kerimine;
  • Klaasplasti pihustamine;
  • Rotatsioonvalu tehnoloogia;
  • PE plastiku ekstruuderkeevitus;
  • PE plastiku põkk-keevitamine nii torudele kui plaatidele;
  • Metallitööd – keevitamine (TIG, MIG), treimine, freesimine, puurimine, lihvimine.

Tooted, mida oleme tellimustööna valmistanud